قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات، سرویس ها و خدمات بازی های لوکس ویلسی به دقت ملاحظه فرمایید.

 

ورود کاربران به وب‌سایت بازی های لوکس ویلسی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، محصولات و خدمات بازی های لوکس ویلسی و سایر خدمات ارائه شده توسط بازی های لوکس ویلسی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از محصولات و خدمات بازی های لوکس ویلسی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل تمام شرایط و قوانین بازی های لوکس ویلسی از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین تمام توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

 

قوانین عمومی
توجه داشته باشید تمام اصول و رویه‌های بازی های لوکس ویلسی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های بازی های لوکس ویلسی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف بازی های لوکس ویلسی
در تمام سایت و بندها منظور از “بازی های لوکس ویلسی” آقای جواد مظفری فرد مالک و موسس نام تجاری “بازی های لوکس ویلسی” یا WILLSEE.ir و ForeverSpin.ir و S-Pin.ir و Spiner.ir و WellSee.ir و WILLSEE هستند.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام یا فرم خرید درج کرده است و یا ارسال آنها از طریق سرویس های آنلاین، تلفنی، پستی و حضوری، اقدام به ثبت سفارش محصول یا هرگونه استفاده از خدمات بازی های لوکس ویلسی اقدام کند.
همچنین از آنجا که بازی های لوکس ویلسی یک وب‌سایت فروش محصولات و اسباب بازی به صورت آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری اقدام به خرید کالا یا خدمات از آن اقدام می‌کند.
تمام اشخاص حقیقی، شرکت‌ها، سازمان‌ها، اداره‌های دولتی، همکاران و طراحان محترم، صرفا به شرط سفارش کالا و خرید هر نوع خدمات و یا محصول از بازی های لوکس ویلسی، جزو مشتریان بازی های لوکس ویلسی قرار می‌گیرند و بازی های لوکس ویلسی اجازه دارد از آن‌ها به عنوان مشتری یا همکار خود به صورت مکتوب، شفاهی و داخل وب‌سایت خود به همراه نام و لوگو (نماد) یاد کند.

تعریف سرویس ها و خدمات
محصولات، خدمات و سرویس های ارائه شده در وب‌سایت، یا توسط بازی های لوکس ویلسی از طریق شرکت‌های معتبر و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی تولید کنندگان، خدمات دهندگان و طراحان با بازی های لوکس ویلسی همکاری می‌کنند و محصولات، خدمات و سرویس های خود را به‌واسطه این سایت اینترنتی، به صورت آنلاین ارایه و به فروش می‌رسانند.
منظور از خدمات دهندگان و طراحان و تولید کنندگان، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصولات، خدمات و سرویس های خود را در وب‌سایت بازی های لوکس ویلسی عرضه کرده، به فروش می‌رساند.
مسوولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصولات، خدمات و سرویس ها بر عهده تولید کنندگان، خدمات دهندگان و طراحان است.
تعداد روز فاصله زمانی تحویل برای محصولات، به معنای این است که در صورت خرید محصول یا خدمات و سرویس، شروع پردازش ارسال حداکثر 3 روز کاری پس از زمان سفارش‌گذاری در بازی های لوکس ویلسی است.
نحوه برگشت از محصول و خدمات و سرویس های خدمات دهندگان و طراحان طبق رویه بازی های لوکس ویلسی است، با این تفاوت که خدمات دهندگان و طراحان مسوولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.
در خصوص تمامی خدمت هایی که نیاز به تمدید های ماهیانه، فصلی یا سالیانه و به طور کلی در بازه های مشخص نیاز به تمدید دارند، بازی های لوکس ویلسی هیچ مسوولیتی در خصوص یادآوری تمدید سرویس و خدمات به مشتری ندارد و مشتری مکلف است در تمامی سرویس ها حداقل یک ماه شمسی زودتر نسبت به رزور سرویس خود اقدام کند.
تمامی فاکتورهای بازی های لوکس ویلسی بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده محاسبه می شوند، مگر داخل فاکتور به صورت مشخص این موضوع به صورت بندی جداگانه درج شده باشد.
پیش فاکتورهای ارایه شده بازی های لوکس ویلسی حداکثر دارای 30/سی روز شمسی اعتبار هستند. مگر به صورت جداگانه داخل پیش فاکتور زمانی کمتر یا بیشتر درج و امضا شده باشد.
مسوولیت عملکرد تمامی سرویس ها و خدماتی که مرتبط به شبکه اینترنت هستند در صورت فیلترینگ داخلی یا تحریم خارجی به عهده بازی های لوکس ویلسی نیست.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از محصولات، سرویس‌ها و خدمات بازی های لوکس ویلسی استفاده می‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‌کنید و یا به بازی های لوکس ویلسی ایمیل می‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت تمام اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که بازی های لوکس ویلسی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی و دیجیتالی مرسوم) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تأیید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های مجموعه از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، محصولات جدید، خدمات و سرویس‌ها امکان دارد بازی های لوکس ویلسی برای اعضای وب سایت و مشتریان خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان بازی های لوکس ویلسی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام بازی های لوکس ویلسی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@WILLSEE.ir اطلاع دهید.
بازی های لوکس ویلسی با هدف ارایه محصولات و سرویس و خدمات به صورت غیر حضوری و کمک به کاهش ترافیک و مصرف انرژی و زمان تاسیس شده است. بنابراین فضای فیزیکی خاصی برای این مجموعه متصور نیستیم.

سرویس و خدمات حضوری
اساس وجودی “بازی های لوکس ویلسی” با سابقه بیش از 5 سال، ارایه محصول، سرویس و خدمات به صورت آنلاین بوده است. بنابراین امکان ارایه سرویس و خدمات حضوری نداریم.
فروش حضوری محصولات فقط از طریق فروشگاه های طرف قرارداد با “بازی های لوکس ویلسی” که آدرس و شماره های تماس آنها در بخش تماس یا همکاران وب سایت willsee.ir ثبت شده است مقدور است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و تمام سفارش‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌شوند. بازی های لوکس ویلسی به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌گذاری می‌دهد.
تمام سفارش‌های ثبت شده در سایت بازی های لوکس ویلسی در صف پردازش قرار می‌گیرند. بازی های لوکس ویلسی همواره در ارسال و تحویل سفارش‌های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.
بازی های لوکس ویلسی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌گیری جدید، اقدام و ارایه سرویس‌ها و خدمات خود را متوقف کند و تمام سفارش‌های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌گیری، پردازش و ارسال می‌شود. حق قطع ارایه تمام و یا بخشی از سرویس‌ها و خدمات به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، برای بازی های لوکس ویلسی محفوظ است.
کاربران باید هنگام سفارش محصول، سرویس‌ها و خدمات مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، بازی های لوکس ویلسی مسوول نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تأیید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، بازی های لوکس ویلسی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
ثبت سفارش توسط شخص حقوقی مورد پذیرش بازی های لوکس ویلسی نبوده و سفارش دهنده می‌بایست با اطلاعات شخص حقیقی اقدام به ثبت سفارش نماید. بدیهی است فاکتورهای بازی های لوکس ویلسی فقط به نام شخص حقیقی صادر می‌شود.
بازی های لوکس ویلسی هیچ گاه وجهی را بابت مالیات بر ارزش افزوده طلب نمی کند. هر نوع هزینه ی جاری و قانونی از جمله بیمه و مالیات به عهده خریدار و همکار محترم است.
چگونگی و روش و رویه طراحی و ساخت محصولات و نحوه ارایه خدمات از اسرار فعالیت محسوب می شود و “بازی های لوکس ویلسی” هیچ مسوولیتی در قبال ارایه آنها به هیچ مرجعی ندارد.
بازی های لوکس ویلسی برای ارایه اطلاعات از چگونگی و روش و رویه طراحی و ساخت جز یا کل محصول به خریدار و همکار هیچ مسیولیتی ندارد.
بازی های لوکس ویلسی در ارایه و یا عدم ارایه اطلاعات فنی و منابع خود به مشتریان و همکاران محترم مختار خواهد بود.

مالکیت معنوی
تمامی حقوق مادی و معنوی طرح ها، محصولات و اسامی و لوگو ارایه شده توسط بازی های لوکس ویلسی، برای همیشه برای بازی های لوکس ویلسی محفوظ است.
بدیهی است بازی های لوکس ویلسی این اختیار را دارد تا محصولات و طرح ها را با امضا به روی محصول ارایه دهد.
تمام اشخاص حقیقی، شرکت‌ها، سازمان‌ها، اداره‌های دولتی، تولید کنندگان، همکاران و طراحان محترم، صرفاً به شرط سفارش محصول، سرویس از بازی های لوکس ویلسی، جزو مشتریان بازی های لوکس ویلسی قرار می‌گیرند و بازی های لوکس ویلسی اجازه دارد از آن‌ها به عنوان مشتری خود به صورت مکتوب، شفاهی و داخل وب‌سایت خود به همراه نام و لوگو (نماد) یاد کند.

عدم تطابق
بازی های لوکس ویلسی همواره نهایت تلاش خود را می‌کند تا تمام سفارش‌ها را در نهایت دقت به دست مشتری و همکاران محترم برساند. بازی های لوکس ویلسی بر اساس مستندات ارسالی و تایید شده توسط مشتری و با تایید وی نسبت به ارسال محصول و ارایه سرویس اقدام می کند. بنابراین پس از ارسال محصول و ارایه خدمات مشتری و همکار هیچ حق اعتراضی نسبت به محصول و یا سرویس ارایه شده ندارد.

سرویس مهلت تست بازی های لوکس ویلسی
لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان بازی های لوکس ویلسی کنترل و بررسی می‌شود و در صورت تائید وجود نقص، محصول یا سرویس یا خدمات در اسرع وقت اصلاح و مجددا به مشتری ارسال و ارایه می شود.

نظرات کاربران
هدف از ایجاد بخش نظرات در بازی های لوکس ویلسی، اشتراک‌گذاری تجربه دریافت محصول و سرویس ها و خدمات است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات بازی های لوکس ویلسی با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی و تایید کارشناسان، نظرش را روی سایت مشاهده کند.
بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تأیید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. بازی های لوکس ویلسی در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچگونه مسوولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تأیید فنی بازی های لوکس ویلسی درباره محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیمگیری خود قرار ندهند.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران
فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.
نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنید.
• نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
• با توجه به تفاوت در سطح سرویس ها و خدمات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر سرویس یا خدمات با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.
• جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
• با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سؤال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.
• کاربران ارسال‌کننده نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
• قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تأیید نخواهد شد.
• تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
• در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره قوت‌ها یا ضعف‌های محصول خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تأیید نخواهد شد.
• با توجه به مسوولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
• تنها نظراتی تأیید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.
• کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از بازی های لوکس ویلسی را در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.
• توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره محصولات جدا خودداری کنید.
• بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
• لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تأیید نظرات کاربران است.

شرایط ارسال پرسش یا پاسخ
• بهتر است پرسش و پاسخ کوتاه و مختصر باشد؛ زبان و رسم‌الخط فارسی و اسلوب نگارش هم در آن رعایت شده باشد.
• بازی های لوکس ویلسی در پاسخ به سؤالات انگلیسی یا در عامیانه فینگلیش (فارسی با حروف انگلیسی) مختار است.
• به‌هیچ‌وجه در بخش پرسش و پاسخ در مورد «قیمت» نپرسید.
• پرسش خودتان را فقط یک بار و زیر محصول موردنظرتان بنویسید.
• از ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل، شماره تماس و نام کاربری شبکه‌های اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.
• توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با کالا باشد، بنابراین برای پیگیری یا سؤال درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش با امور مشتریان بازی های لوکس ویلسی، شماره تلفن‌ 09123837883 تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه “تماس با ما” با انتخاب موضوع پیگیری سفارش یا خدمات پس از فروش، سؤال یا درخواست خود را مطرح کنید.
• برای ارسال سایر درخواست‌ها، پیشنهادها، انتقاد یا شکایت خود نیز از فرم صفحه “تماس با ما” استفاده کنید یا به info@WILLSEE.ir ایمیل ارسال کنید.

محتوا
بازی های لوکس ویلسی نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه هرچه بهترتمامی محصولات، سرویس ها و خدمات خود می‌کند. لازم به ذکر است بازی های لوکس ویلسی تضمین نمی‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.
وب سایت بازی های لوکس ویلسی هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‌های سایت خود و یا لینک‌های مرده نمی‌پذیرد. سرویس‌های سایت آن‌گونه که هست ارائه می‌شود و سایت بازی های لوکس ویلسی تحت هیچ شرایطی مسوولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت بازی های لوکس ویلسی ممکن است دارای سرویس‌هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌های خبری، شبکه دوستان و سرویس‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‌شوند.
شما توافق می‌کنید که از این سرویس‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
© تمام محتویات سایت بازی های لوکس ویلسی شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت بازی های لوکس ویلسی تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری
سیاست قیمت گذاری در بازی های لوکس ویلسی مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. به طور کلی قیمت‌ها در بازی های لوکس ویلسی کاملاً مناسب و رقابتی بوده و سفارش محصول، سرویس ها و خدمات بازی های لوکس ویلسی برای مشتریان به صرفه است.
قیمت‌های ارائه شده برای محصولات، سرویس ها و خدمات در بازی های لوکس ویلسی به صورت مصوب تعیین شده است و قیمت سایر سرویس ها و خدمات بر اساس سرویس ها و خدمات مشابه در بازار تعیین می‌شوند.
ضمنا بسیاری از محصولات، سرویس ها و خدمات ثبت شده در بازی های لوکس ویلسی به دلیل سیاست‌های بازرگانی قیمتی پایین‌تر از سرویس ها و خدمات مشابه موجود در بازار دارند.
تمامی سرویس ها، خدمات و محصولات بازی های لوکس ویلسی با واحد پولی تومان قیمت گذاری می شوند. مگر در فاکتور به صورت واضح واحد پولی ریال درج شده باشد.

نمایندگی
بازی های لوکس ویلسی در هیچ نقطه‌ای از ایران و جهان نماینده فروش سرویس ها و خدمات ندارد. تمام سرویس‌ها و تراکنش‌های مالی و خدمات فروش قابل ارائه بازی های لوکس ویلسی از طریق دفتر کار بازی های لوکس ویلسی که آدرس و شماره تماس آن در وب سایت مندرج است پردازش می‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی از طریق ایمیل info@WILLSEE.ir به بازی های لوکس ویلسی اطلاع دهید.

قوه قهریه
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، بازی های لوکس ویلسی هیچ گونه مسوولیتی ندارد.
بازی های لوکس ویلسی خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

//]]>